Program Czyste Powietrze - informacje

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 04.09.2018 r. ruszył cykl spotkań w gminach dotyczący realizacji Programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkania z mieszkańcami będą prowadzone przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie przy współpracy z Ministerstwem Środowiska oraz Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na terenie całego województwa mazowieckiego. W trakcie spotkań będą udzielane informacje na temat zasad udzielania dofinansowania w ramach Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” oraz wskazówki dotyczące wypełniania wniosku.

 

Podstawowym celem Programu priorytetowego „Czyste Powietrze” jest poprawa efektywności energetycznej istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zdecydowane zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery z funkcjonujących i nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

 

Termin spotkania dla mieszkańców gminy Suchożebry zostanie podany do wiadomości niezwłocznie po ustaleniu szczegółów z Ministerstwem Środowiska i WFOŚiGW.

 

Więcej informacji o programie można uzyskać na stronie: https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze/

Opublikowano: 12 września 2018 14:21

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

czyste_powietrze_ulotka.pdf [767.35 KB]

Wyświetleń: 413