Projekt "Ja w internecie"

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIA:
 

Rodzic w internecie
Czy wiesz, co Twoje dziecko robi w sieci? Szkolenie „Rodzic w internecie” przeznaczone jest dla rodziców chcących chronić swoje dzieci przed realnymi zagrożeniami, które wiążą się z korzystaniem z internetu. W specjalnym kursie poświęconym m.in. zwalczaniu cyberprzestępczości mogą wziąć udział również opiekunowie, nauczyciele, dziadkowie.

Rolnik w sieci
Szkolenie jest skierowane do rolników chcących nauczyć się m.in. wypełniać przez internet wnioski  dotyczące dopłat, dotacji na swoją działalność lub składać deklaracje podatkowe. Uczestnicy dowiedzą się, gdzie w internecie można znaleźć przydatne informacje, aplikacje i e-usługi oraz jak z nich bezpiecznie korzystać. Ponadto nauczą się, jak korzystać z usług e-administracji.

Działam w sieciach społecznościowych
Szkolenie jest skierowane do osób, które chcą nauczyć się skutecznie korzystać z portali społecznościowych (takich jak YouTube, Facebook, Twitter, Instagram i in.) w swojej codziennej pracy i w życiu prywatnym. Uczestnicy w trakcie szkolenia nabędą umiejętności pozwalające na bezpieczne poruszanie się w Internecie, nawiązywać i podtrzymywać znajomości.

 Szczegółowe informacje znajdują się w dokumantach zamieszczonych poniżej.

Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa

Opublikowano: 06 sierpnia 2019 13:18

Kategoria: Aktualności

Źródło: BIP - Suchożebry

Załączniki:

Ja w internecie plakat promocyjny [737.95 KB]

Ja w internecie ulotka informacyjna [1.65 MB]

Regulanin rekrutacji na szkolenia w ramach projektu "Ja w internecie" [200.48 KB]

Kwestionariusz zgłoszeniowy [273.27 KB]

Oświadczenie uczestnika [110.13 KB]

Oświadczenia o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym [112.31 KB]

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych [112.61 KB]

Wyświetleń: 322