Rolniku, nie masz komputera? Spisz się w Gminnym Punkcie Spisowym!

Jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, a chcesz dopełnić obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego.


Gminny Punkt Spisowy to specjalnie przygotowane miejsce wyposażone w komputer i Internet, przygotowane wyłącznie dla rolników chcących skorzystać z samospisu internetowego – czyli obowiązkowej metody spisowej.

 

Punkt Spisowy będzie zlokalizowany w Urzędzie Gminy w Suchożebrach ul. A. Ogińskiej 11 pok. nr 10 (Lokalne Centrum Kompetencji) i będzie dostępny w godzinach pracu urzedu: 

Pon. 7.30-16.30

Wt., Śr., Czw. 7.30-15.30

Pt. 7.30-14.30

 

Przy korzystaniu z Gminnego Punktu Spisowego nie obowiązuje rejonizacja. Najwygodniej i najbliżej będzie oczywiście udać się do Punktu Spisowego w gminie, w której mieszkamy. Mamy jednak pełne prawo skorzystać z tej opcji w każdym urzędzie miasta lub gminy w Polsce.  

 

Funkcjonowanie Gminnych Punktów Spisowych w gminach zlokalizowanych na terenie powiatów objętych obostrzeniami epidemicznymi (obszary żółte i czerwone) będzie zawieszone do czasu zniesienia obostrzeń.

 

Opublikowano: 11 września 2020 08:05

Kategoria: Aktualności

Źródło: BIP - Suchożebry

Wyświetleń: 37