Krześlin szkoła
Kategorie
Aktualności

Wolontariuszki ze Stanów Zjednoczonych ponownie w Zespole Oświatowym w Krześlinie!

W ostatnim tygodniu września gościliśmy ponownie wolontariuszki z Amerykańskiej organizacji Global Volunteers. Tym razem do naszej szkoły zawitały panie Layla Neuman oraz Mary Hauser. Obie panie nawiązały świetny kontakt z naszymi uczniami i przedszkolakami. Przez cztery dni pracowały z dziećmi, ucząc ich języka angielskiego. Uczniowie mieli świetną okazję prowadzić konwersacje w języku angielskim, poszerzać swoje słownictwo w różnorodnych grach i zabawach językowych, zgłębić swoją wiedzę na temat Stanów Zjednoczonych. Nie zabrakło również czasu na wspólną zabawę przy anglojęzycznych piosenkach. Ostatniego dnia nie było końca wymianom wspólnych zdjęć oraz podpisów.

 

Używamy plików Cookies.
Jak wykorzystujemy Cookies    Informacje o cookies
ROZUMIEM